Skocz do zawartości

LONG JOHN - TABULA RASA


Rekomendowane odpowiedzi

LONG JOHN

 

tab_ras_zielo.png

 

Model:

TABULA RASA

 

Opis:

Czapki wykonane są z najwyższej jakości włoskiej przędzy (100%Akryl).

Mięciutkie w dotyku, nie gryzą w czoło.

Metka żakardowa z podwójnym logiem (na zewnątrz i w środku).

Mistrzowski krój i szycie.

Rozmiar uniwersalny (jeden rozmiar pasuje na wszystkich).

Wykonane z elastycznej dzianiny.

 

Wymiary (w stanie swobodnym- na leżąco):

- wysokość: ok 26 cm

- szerokość: ok 21 cm

 

Opinia:

Mam ją nie długo i to co jest przedstawione w opisie to 100% prawda a na dodatek jest ładna i ciepła. :wink:

 

Kupiłem ją na allegro ale można ją również dostać na http://proboarder.pl/

Polecam! :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Spoko czapeczka. Mam zamiar zakupić, ale niestety w naszym Proboard'zerze koszty są spore 67zł z szipem. Na allegro z szipem za 56zł :o Może jakaś promocja? :D

EDIT

Dowiedziałem się, iż znajomy zamawia prosto od LJ więc się dołączyłem. Jednak dla innych użytkowników moglibyście zrobić promocję ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie to bo już niedługo sam dostanę paczuszkę z podobną czapeczką LJ tylko że w kratę :)) nie byłem pewny co do marki ale widzę że dobrze wybrałem :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak dla innych użytkowników moglibyście zrobić promocję ;)
I u nas cena wynosi już 49 PLn :P nie było mnie w weekend i nie obniżyłem ceny wcześniej
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod kaskiem jej nie uzywalem ale czapka jest raczej z cienkiego materiału wiec moze by sie udało ją upchnąć pod kaskiem - no ale trzeba brac poprawke na to że to jednak komin :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Co do czapek w wersji komin i tego, jak się spisują w komplecie z kaskiem, to śpieszę z raportem.

 

Mam takową czapkę, co prawda nie Long John, ale też komin i nie ma problemu z upchnięciem jej pod kask.

Nic się nie podwija, ani nie gniecie. Wystarczy do mocniej naciągnąć czapkę na głowę i tyle.

Jeśli się ją dobrze założy, to nie ześlizguje się na oczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...

chcieliśmy mieć też te czapki w tym sezonie bo już wyprzedaliśmy to co mieliśmy ale niestety kontakt z LongJohn się urwał więc nie wiem co tam u nich się dzieje...

 

tych czapek już nie będziemy mieć ale niebawem będziemy mieć bardzo podobne czapeczki typu komin także wypatrujcie ich an proboarder.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...