Skocz do zawartości

Jaki kolor spodni do tej kurtki 686 ?


Rekomendowane odpowiedzi

białe raczej nie , po pierwsze bedzie sie zlewal ze śniegiem a po drugie jeden wypad i gacie do prania :P fajnie pasują takie jak na zdjęciach,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden dylemat co do tej kurtki dzisiaj byłem w sklepie i mierzyłem mieli tylko M i mam pytanie mam 178 cm wzrostu ważę 76 kg i jak mierzyłem ten model http://www.sklep-presto.pl/product-pol-19612-Kurtka-snowboardowa-meska-Haze-8000-686.html to w sumie fajnie leżała tylko w pasie trochę za ciasno z tej tabeli co tam jest to to u dołu w L jest 2 cm więcej i myślę że by była ok ale co do długości rękawów nie będą za długie ? Mierzyłem też np kurtki DC i M fajnie też leży za to L masakra. I właśnie nie wiem czy kupować L 686 bo mi się bardzo podoba. Patrzyłem po różnych sklepach jak to z tabelami rozmiarów ale supersklep ma rozmiary ogólne dla wszystkich kurtek.

 

A i jeszcze chciałbym dodać że normalnie mam letnia kurtkę house L i zimową diverse też L.

 

Doradźcie coś mili Panowie i miłe Panie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz Lke. Mam 686 Mke (168cm). Więc wydaje mi sie, ze Lka bedzie dla Ciebie dobra. Choc to jak lezy, nie zalezy tylko od wzrostu (szerokosc w barkach, klatce itp. itd.)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 11 months later...

ja mam kurtke 686 70 kg i 175 cm wzrostu;p kurtka zakupiona w supersklepie rozmiar S lezy jak ulał a mogłaby być nawet delikatnie mniejsza (tyle ze ja chudy jestem).

 

Rozmiarowka w supersklepie jest bledna, pamietam ze szukałem chyba i znalazłem dobra na ich stronie producenta:)

Jest tak jakby rozmiar w bok u nichXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując spodnie czy kurtkę typowo snowboardową trzeba mieć na uwadze że rozmiary są mocno zawyżone. Sam się o tym przekonałem wszystkie ciuchy kupuje XL i XXL bo mam 193 cm wzrostu i są dobre. W tamtym roku zamówiłem sobie kurtkę firmy RIDE rozmiar XL gdy przymierzyłem miałem ją gdzieś do kolan a można było zamówić jeszcze rozmiar XXL ale to już było by naprawdę duże. Potem zamówiłem rozmiar L i wtedy kurtka była idealna, najlepiej jest samemu przymierzać bo tabele rozmiarów nie zawsze się sprawdzają.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...