Skocz do zawartości

burton moto czy northwave ?


Rekomendowane odpowiedzi

http://supersklep.pl/m20643-northwave/i92147-buty-snowboardowe-northwave-wi-11-freedom-sl-black

Panie i Panowie co poradzicie waham się nad dwoma modelami ale bardziej za jestem za burtonem moto chętnie posłucham waszej opinii co byście w swoim wypadku dobrali albo doradzili buty będą mi służyć głównie do spokojnej jazdy nie jestem jakimś demonem prędkości bardziej wolał bym coś w parku popróbować ale czasami spróbować jakiejś jazdy w puchu jak sie nadazy okazja co poradzicie?

 

3 i pol roku jeżdżę na butach creazy creek ale przy paru godzinach na stoku stopę myślałem ze mi wyrwie z bólu nie wiem czy od butów czy od wiązań zależy mi na dobrych butach byle by bólu już nie było i fajnej zabawy na stoku:D czekam na wasze opinie;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze probujesz pomoc, ale Twoje posty nic nie daja, czesto wprowadzaja w blad. Wiec jesli nie wiesz, nie pisz.

 

wracajac do tematu.

System sznurowania to tu ma tyle co piernik do wiatraka. Najlepiej byloby je przymierzyc, wtedy bierzesz te, ktore lepiej trzymaja kostke. Nie ma zadnej zasady, ktore sa lepsze. Kazdy czlowiek ma minimalnie inna stope od innej osoby i dlatego, nie dla kazdego ten sam but jest tak dobry.

Jesli nie masz okazji przymierzyc, to buty sa podobnej jakosci. Northawave robi swoje buty dosc opszerne w okolicach golenia i kostki (widac to na zdjeciach) i nie pasuja do kazdego wiazania! wiec jesli myslisz o northwave, to bierz wiazanie ze soba :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak mierzyłem i jedne i drugie ale wolał bym się jeszcze poradzić moto trochę bardziej miękkie są ale w oby dwóch się dobrze czuje i mam teraz dylemat wziąć burtony czy freedomy które bardziej będą się nadawać do stylu jazdy AM ze wskazanie na FS?

 

ale czasami jak natrafi się okazja tez coś spróbować jazdy w puchu ale to jak okazja się trafi i z tym bardzo rzadko okazja się trafia;) proszę o opinie myślę ze są osoby na tym forum jeżdżące na jednych jak i na drugich butach;) pozdrawiam i czekam na jeszcze jakieś opinie;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czasami jak natrafi się okazja tez coś spróbować jazdy w puchu ale to jak okazja się trafi i z tym bardzo rzadko okazja się trafia;) proszę o opinie myślę ze są osoby na tym forum jeżdżące na jednych jak i na drugich butach;) pozdrawiam i czekam na jeszcze jakieś opinie;)

 

Tu moze byc klopot :) z tego co piszesz, bralbym burki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

miały być burtony albo northwavy skończyło się na salomonach faction kierowałem sie tylko wygodnoscia buta moto były fajne butki ale na trochę węższa stopę salomony całkowicie lepiej lezą możecie coś konkretniej jeszcze powiedzieć o tych butach bo jeszcze ich nie testowałem na stoku:D :cool:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo wygodne, sam jezdze w salomonach :) co prawda synapse, a to juz dosc twarde buty ale nadal wygodne :)

Z tego coslyszalem, factiony sa swietnym butem do nauki i takiej rekreacyjnej jazdy, gdzie przebywa sie w nich kilka godzin bez przerwy :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na takich właśnie mi zależało za dużo czasu na stokach nie przebywam za względu na teren w którym mieszkam wypad w góry to 1-2 razy do roku na jakieś 3-6 dni jeździć umiem ale mam zamiar nauczyć się jakiś tricków itp przy kupnie sugerowałem się wygodnoscia moto tez był fajny bucik ale jakoś bardziej te salomony przypadły mi do gustu lepiej na mojej nodze leżały ;) myślę ze będzie to chyba dobry zakup może jeszcze się ktoś wypowiedzieć kto ma te buty czy te wiązania buta są wytrzymałe? w razie czego da się dokupić linki bądź ta maszynkę do blokowania?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak da sie :) koszt to okolo 30zł za wszystko o ile dobrze pamietam.

Wytrzymały, na 400-500 sprzedanych par butów (rok), z reklamacja wracaja gora 2 osoby rocznie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...