Skocz do zawartości

nasze centrum snowboardowe:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzięki kilku ambitnym i zapalonym snowboardzistom w Wojkowicach powstało naprawde fajne miejsce do tego żeby można było sobie poskakać na deseczce i wcale nie trzeba śmigać do najbliższego snowparku który jest w Bytomiu (co prawda blisko) nio i na razie jest tam kilka hopek a w przyszłości planowana jest rozbudowa tzn kolejny jeszcze większy funbox moze jakis rail , box??

 

tutaj są fotki hopy oraz quatera który służy nam do tego żeby nabierać odpowiedniej prędkości najazdowej:)

 

http://www.sti.net.pl/~esnowboard/hopa.jpg

Http://www.sti.net.pl/~esnowboard/quater.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Trzy dni temu nastapiła rozbudowa naszego "snowparku". Naszą główną i największą hope powiększyliśmy :D:D Została podwyższona oraz przedłużyliśmy stolik tak że loty są teraz o sporo wyższe i dłuższe :D:D no i jest fajnie:) A drugą nowością jest ławeczka którą ustawiliśmy za małą hopką i która robi nam za boksa - szkoda tylko że taka krótka. Ale lepsze to niż nic:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to normalnie tam postępy robicie z ta rozbudowa waszego "centrum snowboardowego" :D aby tak dalej i zrobicie jeszcze wyciag :D hehehehe moze zaczniecie zbierac kase za wejściówke. Ale tak powanie to tylko pozazdrościć, teraz macie tam takie mozliwosci do"kszatlcenia sie", ze lohoho .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano możliwości są :D:D i w sumie fajnie że to istnieje bo nie trzeba jeżdzić do bytomia na dsd gdzie snowpark w tym sezonie jest w takim stanie że nawet niema po co tam jechac:/ jakoś w zeszłym roku to lepiej tam wyglądało.

 

A u nas za free i można poskakać fajnie:D Już film normalnie jest kręcony :D już zwiastuna mamy:) Jak wgram na serwer to podrzuce linka. A po przebudowie hopy to loty są wysokie:P np podczas mojego skoku Maq stanął sobie na skoczni na płaskim i go przeskakiwałem :P jest z tego filmik i foty :) no a później mało że stał to jeszcze ręką dotykał ślizgu mojej deski podczas lotu :lol::lol: adrenalinka była fajna:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he ja w swoim miescie tez mam taki maly snowpark nietety wladze naszej"pieknej gory"bo tak to umownie zostalo nazwane nie zgadzaja sie na postawienie banana i lamanej poreczy bo mowi ze to niebezpieczne..;/ale mamy 3 hopki dosc duze fajnie sie lata...wyciag rowniez jest lecz jest jeden minus jest max drogi:/ tak hajs rzna ze w szoku...:/pozdrawiam...:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no c-rail jest trudny do opanowania zwłaszcza przy większych prędkościach. Ja próbowałem na takim małym to jeszcze nie tak tragicznie a uczucie jest fajne :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

alo:) jesień a co najważniejsze zima się zbliża:) a jak zima idzie to trzeba mysleć już o sezonie:) I tak właśnie w weekend rozpoczęły się prace remontowo - modernizacyjne naszego quartera i hopy. Chłopaki dali niezły ogień i nasz quarter ma 4 m wysokości :twisted: :!: i robi fess wrażenie - od jutra rusza modernizacja hopy i musze chłopaką pomóc bo zeby nie było że jeździ a nic nie robił :) Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podziw, ze u Ciebie Bercik ludziom sie chce.

Bo u mnie to kazdy by tylko na dupie siedział, i siedzi.

A moje chęci nic zabardzo nie dadza.

 

a mieliście robić jeszcze jakies reile czy cos...

tak mi sie zdaje ze keidys wspominales ? :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak :) już mam prawie wszystko obmyślone tylko teraz trzeba załatwić takie długie rurki i jeszcze nie wiem gdzie mógłbym wyczaić takie 5 m rurki. Chyba na złomowisko jakieś trzeba będzie się wybrać:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no najprędzej na złomowisku znajdzesz takie rury.

I nie bede one nawet takie drogie, a moga byc nawet tanie jak wejdziesz i sobie je wezmiesz :D:D

i tak wogole to jak masz skad to mozesz maszt wziasc, po tym sie sweietnie slizga, i ejst on dluuugi :D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj rurek na złomie, jesli chcesz mieć cały ślizg, to jest zły pomysł...

 

kup rurki ocynkowane w markecie budowlanym [te po których slide'ujesz] te na podpory mogą być ze złomu czy czego tam chesz. te ocynkowane na ślizg bedą kosztować kilka-kilkanaście złociszy więcej, ale są gładkie i nie zniszczysz deski...

 

to moja rada. sam tak bede na ten sezon robił, a wiem o tym bo sie jush interesowałem i pytałem ludzików :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh pralka czy lodówka to nie najlepszy pomysł bo bym conajmniej 4 pralki musiał ułożyć żeby to miało jakąś długość:P a co do rurek to ja wiem że muszą być gładkie itd tylko też sie zastanawima jak jest później ze spawaniem takich rurek cynkowanych czy to nie ma problemu itd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no lightowo coś sie pomyśli :D narazei trwaja prace nad quarterem a później hopa. Do hopy to by sie przydała koparka bo nas zima zastanie zanim to zrobimy bo troche trzeba sie nakopac...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

no a ja teraz musze sie ttuaj pochwalić, / nareszcie /, bo u mnie w miescie na zadupiu, chlopaki wzięli się do roboty !!!

Sa juz zrobione diwe hopy, w tym na jedenj będą chyba mega loty :D ale to nie wszystko, bo jeszcze dwie hoppy sa w budowie... box juz prawie zrobiony jest, reila mamy ze znaku drogowego ... także nareszcie cos ruszyło, i mam nadzieje ze w zimie bedzie jazdaa .

A na przyszły rok, mozna pomyśleć nad małym pajpem, bo jest na to świetne miejsce.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

a ja mam lepszy pomysł, czytałem ostatnio na jednym serwisie snbrd ze moza wystosowac pismo do burmistrza o zrobienie takiego snowparku.... na takiej zasadzie powstalo juz kilka skateparkow... nio ja bym juz dawno tak zrobil ale mam 2 snowy w Ustroniu i wisle pare.... oj duzo tego sie w ostatnim czasie porobiło i kumple na jakiej polance tez cos majstruja.... pozdr. snbrd rulez :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...