Skocz do zawartości

Jaki element ubioru najważniejszy?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Nie mam specjalnej kurtki ani spodni snowboardowych i póki co muszę je sobie podarować (kasa). Mogę wydać ok 100zł tylko pytanie na co i czy warto w to teraz wchodzić, czy i tak nie będzie różnicy bez kurtki, spodni snow.

 

Wybór między:

spodnie termoaktywne

koszulka termoaktywna (longsleeve)

skarpetki termo

rękawiczki viking

 

Ewentualnie coś innego do 100zł

 

 

--

Pozdrawiam

StaSZek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rekawice mozna kupic jakies tanie no-name na snowboard. Tydzien wytrzymuja, a to wydatek 20-40zl. Choc moje 4 sezony trzymaly :) Skarpety snowboardowe za 30zl sie znajda. Wiec zostanie Ci troszke kaski ;) a najwazniejsza czescia ubioru sa spodnie (ciagle siedzenie na tylku itp.) i rekawice.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rękawice no-name. Dałem za nie 15zł. Na stoku miałem je 2x po około 3h. Nie przemokły, chociaż jestem początkujący i cały czas leżałem i się na rękach podnosiłem. Nie było mi też zimno. Nasiąkły wodą, ale do dłoni nie doszło. Cały czas były super na stoku tylko jak wracałem a one leżały w bagażniku to zamarzły. W trakcie używania są ok. Lepsze to niż nic :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rękawice no-name. Dałem za nie 15zł. Na stoku miałem je 2x po około 3h. Nie przemokły, chociaż jestem początkujący i cały czas leżałem i się na rękach podnosiłem. Nie było mi też zimno. Nasiąkły wodą, ale do dłoni nie doszło. Cały czas były super na stoku tylko jak wracałem a one leżały w bagażniku to zamarzły. W trakcie używania są ok. Lepsze to niż nic :D

 

wlasnie dlatego :) wydaje sie 15-40zl a ma sie prawie ta sama rekawice co ta za 200-400zl :)

tak, ze w cenie takiego levela (400zl) mozna kupic 10 rekawic i codziennie jezdzic w innej :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skarpety w decathlonie 20zł

rękawice real 15zł

kalesony (albo dół od piżamy) w domu się znajdą

kurtka taka byle byś miał swobodę ruchu

spodnie byle ciepłe i nie przemakały :)

 

ja polecam jeszcze znaleźć taki sklep na allegro tani i w którym wszystko znajdziesz dozbierać 50zł i wszystko zakupić u jednego kolesia to wysyłka za free kumpel tak zrobił i zestaw cały kupił za niecałe 150zł i za 120zł buty na snowboard burtona (bo rozmiar 48 nie chciał zejść z komisu).

pozdrawiam:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...