Skocz do zawartości

Jak wam sie podoba nowe logo?


Rekomendowane odpowiedzi

tagbuttonikforumjaniejszy0np.gif

 

tagbuttonikforumciemniejszy5bw.gif

 

:?:

 

a co do czytelności to dałbym ten taki co w htmlu sie go pisze alt="xxxx". Taki tekst co sie pokazuje w żółtej ramce po najechaniu na dany obiekt :)

 

:roll:

 

Bercik -> nie pisz postów jeden pod drugim, please :roll:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nio teraz lepiej ale trzeba to wsadzić i zobaczyć jak to będzie wyglądało w całości - heheh tylko taki problemik bedzie bo za bardzo nie wiem jak to z tymi buttonami jak to trzeba bedzie w htmlu zapisac ze po najechaniu taki ciemny sie pojawi :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio i buttoniki już wiszą - co prawda jeszcze nie jest to do końca zrobione tak jak ma być - bo ma być tak że po najechaniu na butonik ma się pojawić taki ciemny -ale jeszcze nie wiem jak to w htmlu zapisac - czy to jakis skrypcik jest czy cus:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buttoniki fajne jeżeli chodzi o wygląd ale praktycznie nie przydatne :(

Siedziałem chyba z 5 minut aby każde przeczytać...

taka czcionka nie nadaje się do nawigacji, do logo czy innych dodatków graficznych tak ale nie do nawigacji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście jest moze nie czytelne ale po najechaniu pojawia sie ramka informujaca co tam pisze:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak IE co nie ;)

sprawdź strone na alternatywnych przeglądarkach bo ani w FF ani w operze to nie działa.

Ja mam doświadczenie i jeżeli pisze że coś jest nie czytelne i to w miejscu gdzie powinno być to prawdopodobnie można to by było zmienić.

Ja wiem że to fajnie wygląda, ale nawigacja na stronie powinna być prosta i czytelna.

Ja tu nie pisze o sobie, bo ja sobie poradzić z takimi drobnostkami umiem, ale goście na stronie nie wszyscy o takim czymś wiedzą

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zrobie od nowa te przyciski, bardziej czytelne :roll:

 

link - to wstawiasz do kodu html. to jest ten skrypt z najeżdżaniem myszką :roll:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niio w sumie możesz zrobić jak Ci się nudzi :) a ja popróbuje jutro z tą komendą bo dziś to jeszcze musze się uczyć bo jutro egzamin z matmy:////

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alo,

No prezentuje się bardo fajnie :) Kurcze rzeczywiście ciężko mi to idzie ale już sie zabieram za to :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem to przed chwilą i coś tak jakby to nietrybi :/ poszukam też na jakiś forach dla webmasterów i zapytam o to . A co do buttoników to są super i dobrze się prezentują no i są czytelne:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poszperałem na tym forum i zrobiłem tak jak tam piszą i rzeczywiście działa tylko jest jeden problemik bo jak zrobie to w tych stylach to pozniej mi sie to wyswietla w kolumnie jedno pod drugim i narazie nie wiem jak to zmienic ale napisze tam do tego posta. A możesz mi podesłać reszte buttonów - tylko ze taki szczegół że ich długosc musi wynosc 97 bo przy 100 nie mieszczą się w jednej lini ? na gg albo na forum? Z góry dziekuje:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi odpisali na tamtym forum i już zmieniłem to w kodzie i rzeczywiście już działa:D Tylko pamiętaj żeby zrobić buttony 97x25 :) :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn co sie dokładnie robi ? nie mam możliwości sprawdzenie bo nie używam firefoxa:) Możesz opisać?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee nie chce mi sie a poza tym mój komp ledwie zipie (stary trup) to nie będe go jeszcze obciążał :) ja sie pytam was co sie robi :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ułaaaaa : :? :? :? rzeczywiście nieźle sie rozpiernicza:/ trzeba by poczytać o tym albo jakiegoś szpeca sie poradzić co trzeba zmienić w kodzie strony:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...