Skocz do zawartości

montaż i ustawienie wiązań dla dziecka ... ?!


Rekomendowane odpowiedzi

witam ... potrzebuję rady co do ustawienia i montażu wiązań ... chodzi mi o jak najlepsze kąty do nauki i na które inserty najlepiej przykręcić wiązania ... jest po 6 na wiązanie ... czy są jakieś zasady co do montażu ... ?!!! :cool:

 

[ Dodano: 9 Grudzień 10, 20:29 ]

co by było gdyby tego forum nie było ... ?!!! :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ma ci być dobrze jak założysz buty i włożysz je w wiązania. Nie możesz czuć że cię uwierają buty podczas przypięcia się do wiązań. DO nauki to pewnie będą ustawienia "na kaczkę" czyli około -10 / 15 (wiązanie na stopę z tyłu deski ustawione na zewnątrz pod kątem 10 stopni a wiązanie przednie również na zewnątrz pod kątem 15 stopni). Oczywiście rzuciłem tu tylko orientacyjne kąty, sam sobie dobierz najlepsze. Co do insertów to przykręć na środku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc ... nie wiem czy się zrozumieliśmy ... ?! chodziło mi o montaż wiązań dla dziecka a konkretnie dla dziewczynki ... nie wiem czy "kaczka" będzie na początek dobra ?! :cool:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie ma ci być dobrze jak założysz buty i włożysz je w wiązania. Nie możesz czuć że cię uwierają buty podczas przypięcia się do wiązań. DO nauki to pewnie będą ustawienia "na kaczkę" czyli około -10 / 15 (wiązanie na stopę z tyłu deski ustawione na zewnątrz pod kątem 10 stopni a wiązanie przednie również na zewnątrz pod kątem 15 stopni). Oczywiście rzuciłem tu tylko orientacyjne kąty, sam sobie dobierz najlepsze. Co do insertów to przykręć na środku.

 

Przywaliles z grubej rury

 

6/-6 10/0 15/0 15/5. Najczesciej ustawiane katy dla poczatkujacych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

córka ma 9 lat ... jeszcze raz dzięki Wam za zainteresowanie i za help ... !!! :cool:

 

[ Dodano: 12 Grudzień 10, 22:17 ]

wg Twoich sugestji ustawię Jej chyba 15/5 żeby tylna noga miała łatwiej ... co sądzisz ... ?! :cool:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob lubi miec 0 albo cos w okolicach 0 na tylnej nodze, szczegolnie poczatkujacy, wiec wydaje mi sie, ze bedzie dobrze :) jeszcze musisz sie dogadac z corka i troche ja wyczuc (wiadomo, ze Ci nie powie dokladnie czego chce) jak bedzie jej wygodnie. Powodzenia :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie pytanie co do montażu wiązań ... lepiej oba na skrajnych wewnętrznych insertach ... ?! czy może tylne na skrajnych zew. a przednie na skrajnych wew. ?!!! jest do tego jakaś reguła ... ?! jeszcze raz dzięki WSZYSTKIM za pomoc ... !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...