Skocz do zawartości

Może jakiś konkurs ??


Rekomendowane odpowiedzi

@UP

 

W sumie ten teścik to niezły pomysł. Inna sprawa, że oszustwo w takim konkursie jest nieograniczone. Chociaż myślę, że winniśmy zdać się na uczciwość forumowiczów. xD

 

Jeśli chodzi o fote... Mi to najbardziej odpowiada. Raz, że będzie z tego trochę fajnego materiału, który można dodać do bazy danych strony. Poza tym będzie to bardziej emocjonujący konkurs no i przy okazji będziemy mogli porównać kreatywność i umiejętności poszczególnych userów. ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za konkursiwem w dwóch kategoriach:

- da best fota

i

- da best grafika na deskę (obie strony).

I rozreklamowaniu tego jakoś mocniej w miare możliwości. Nie tylko nagrody się liczą :) (a zawsze najlepsze prace z tej drugiej kategorii można użyć do tego o czym ostatnio gadaliśmy, Bercik;).

 

[ Dodano: Pon Sty 29, 2007 6:35 pm ]

A wybieraliby sami użytownicy poprzez głosowanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to decyzja w sumie zapadła. Raczej większość jest przychylna do tego typu konkursów. Trza jeszcze wszystko ustalić z Bercikiem i możemy ruszać. ;)

 

Co do wyboru najlepszych prac... Myślę, że nie bardzo by to wypaliło. Tym bardziej jeśli dotarło by wiele zdjęć/grafik. Ja obstawałbym za czymś innym. Powiedzmy, że byłaby "komisja", która by wybrała, dajmy, dziesięć najlepszych prac. Z tych finałowych zdjęć/grafik forumowicze, poprzez ankiete/głosowanie, wybraliby najlepsze. How do you think? ;>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak liczba zdjęć nadających się do konkursiwa nie byłaby na tyle duża żeby stanowiła jakiś problem. Bądźmy realistami, a za foty z komórek lub prace w ms paintcie dziękujemy serdecznie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne , za kilka dni będzie ino na stronie głównej :-) :-) tak więc szykujcie sie i swoje aparaty :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! Z dniem dzisiejszym ruszył konkurs. Więcej informacji na jego temat możecie dowiedzieć się na stronie głównej klikając w menu po lewej na zakładkę konkurs. Zaprasamy do wziąecia udziału. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie konkursu to piszcie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

normalnie wstyd bo nikt nie nadesłał jeszcze fotki. Ciekaw skad sie to bierze ?:P Czy poprostu taka fatalna zima że wiekszosc nigdzie nie była czy aparatów nie mają ze sobą ....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam aparatu,Tata ma cyfrówke,ale napewno mi jej nie da...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba reklama... :P No i forumowicze do dupy! (żartuję). W przyszłym roku kolejną edycję się zrobi i wtedy na pewno będzie lepiej, a tymczasem wysyłać foty! Wrah! Przecież mogą być z poprzednich sezonów, no nie? :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

chyba nie obejrzysz bo nie było takiej osoby która by chciała cosik wygrać :-P no to moze w next sezon odpalimy konkurs ale z jakimś lepszym nagłośnieniem a teraz za jakiś tydzień odpale taki drobny konkurs gdzie każdy będzie mógł wystartować bo będzie to quiz. Musze tylko pytania opracować.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze zrobił konkurs plastyczny ,,Zaprojektować wymarzoną deske" :D Albo ridera jakiegoś fajnego :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sezon się kończy. Wątpię, żeby było sporo chętnych do wzięcia udziału w jakimkolwiek konkursie. :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...