Skocz do zawartości

Może jakiś konkurs ??


Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie żeby zrobić jakiś mały konkursik ?? :mrgreen: JA jestem zaa ,nagrody jakieś drobne się przygotuje ... tylko najważniejsze czego mógłby dotyczyć taki konkurs ?? Jeśli wymyślicie coś fajnego to napiszcie :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim to chyba nie jest konkurs wybieranie najbardziej znanego snowbaordzisty czy tez wybieranie najleg polskiego jibbera.

KONKURS to hcyba coś w czym my mamy sie wykazać. A nie, glowosowanie czy tam ankieta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo widze że nawet fajna dyskusja się rozpoczęła :wink: ja myślę podobnie jak Ifi że musi to być coś takiego w czym moglibyście się wykazać :-) tak żęby troszke pracy w to włożyć .... narazie jeszcze nie mam weny co by to mogło być ..... może coś mi się przyśni w nocy .....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... może ewentualnie być z tym grafikiem na deske,choć ja nie mam talentu plastycznego

 

edit:albo mam pomysł-będą 3 konkursy na:

-najlepszy grafik na deske

-najlepszy wiersz/artykuł/opowiadanie związane z deską

-najlepsze zdjęciu o tematyce snowboardowej (zrobione samemu of course)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myśłałem o konkursie na najlepsząfotografie :-) tylko że jak narazie to śniegu nie ma i nie za bardzo jest jak zrobić taką fotkę ale to jest w sumie dobry pomysł....no ale może jeszcze jakieś inne propozycje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na pewno nie naraz :-) a też nie spodziewajcie się nagród typu deska snowboardowa :D:D jkaieś drobne upominki żeby nie było :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
no ja też bo jeżeli chodzi o to opowiadanie to nie sądze aby wielu członków fora mialo zdolności w pisaniu opowiadań:D z polskiego mam -3:D

 

Ja właśnie miałem ledwo 3 z platyki,za to umiem nawet nieźle pisać ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh :-P ostatnio wpadłem na pomysł że będzie to taki teścik z wiedzy snowboardowej :-) no wiecie .... kilkanaście pytań związanych ze snowboardem no i 3 osoby które będą miały najwięcej prawidłowych odpowiedzi zostaną nagrodzone drobnymi upominkami :-)

 

To by był pierwszy konkursik. Kolejny mógłby być na najlepszą fotke oczywiście w różnych kategoriach. Bo są tacy co nie śmigają po poręczach itd . Dlatego będzie kilka kategorii. Śnieg jest więc powolutku możecie już pstrykać fotki bo na pewno się przydadzą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...