Skocz do zawartości

Wycena uszkodzonej deski


xnxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Chciałem się na wstępie przywitać :)

 

Mam okazję kupić od znajomego deskę. Niestety jest uszkodzona. Sądzę, że po naprawie dla początkującego wystarczy. Kwestia tylko ceny, ile jest warta? Tak, żeby żadna ze stron nie była poszkodowana: http://img213.imageshack.us/gal.php?g=imag0059kp.jpg

 

Wiązania są uszkodzone, krawędź będę sztukował, ślizg jest do zrobienia (parę rys).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta decha już zakończyła swoją karierę. Straszna masakra jeżeli chodzi o poziom zniszczenia i wydaje mi się ze nie warta tego żeby ją naprawiać. Jeżeli ma być tylko do nauki dla początkującego to lepiej kupić owszem używkę, ale w takim stanie żeby dało się nią jeszcze jeździ. Po co bawić się w kompletną renowację całej deski? Gra nie warta świeczki. Nie widać dobrze ślizgu bo nie zrobiłeś mu zbyt wielu zdjęć, ale z grubsza wygląda jakby był katowany na rampach i railach o czym może również świadczyć pękniecie krawędzi. Noski są rozdwojone a wiązania jak sam napisałeś uszkodzone. Nie wiem jak z flexem i czy ona w ogole spręzynuje jakos. To tak jakbyś chciał kupić samochód ze szrotu i bawić się w jego odnawianie. Jeśli Cię to kręci i będziesz miał przyjemność z samej zabawy przy desce to proszę bardzo :mrgreen: Jeżeli chodzi o wycenę to ekspertem w tej dziedzinie nei jestem ale nie dałbym za nią więcej jak 50 zł.

 

Jedz na jakąkolwiek giełdę. Tam znajdziesz deski w dobrych cenach. Ja osobiście swoją 1st deskę kupiłem własnie na giełdzie. Nie była to rewelacja jakaś ale jeździło mi się na niej dobrze. Nie była w takim strasznym stanie jak ta Twoja a dałem za nią z wiązaniami 180zł, służyła mi 2 sezony i nie mam zamiaru jej sprzedawać. Pomimo iż przesiadłem się na lepszy sprzęt.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi :)

Deska jest w posiadaniu mojego dobrego kumpla, także oszukiwać to on mnie nie będzie ;). Ze ślizgiem nie jest tak strasznie źle, trochę kofixu, smarowanie i bedzie ok. To uszkodzenie wynikło z uderzenia wiązaniem narciarskim w Austrii... Naprawiałbym ją w zaufanym, dobrym serwisie. Powiedzieli, że ją pokleją i nadsztukują krawędź...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyceń sobie to i dodaj wszystko do siebie. Potem sprawdz ile kasy musiałbyć wydać zeby tą deskę naprawić i do tego kupic jeszcze wiązania albo je naprawić, bo jak sam pisałeś są uszkodzone. Potem jezeli masz mozliwość to skocz faktycznie na tą giełdę i popytaj o deski z wiązaniami w tej cenie która Ci wyjdzie za renowacje HEAD'a. Dodatkowo sprawdz jeszcze na allegro i moze się okazać, ze za tą kasę kupisz deskę przy której nie trzeba będzie nic więcej robić jak tylko smarować, ostrzyć krawędzie, dociągać paski i "śmigać" po stoku :cool:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem w zeszłym sezonie tydzień na desce i wiem jak to z wypożyczeniem bywa ;) Raz mi tylko zabrakło :) Stwierdziłem jednak, że strasznie dużo kasy idzie i niehigieniczne jest. Kupiłem buty, teraz czas na deskę, ale budżet ograniczony ... Aż takim żółtodziobem nie jestem :)

 

[ Dodano: 23 Październik 10, 12:31 ]

Jakich firm szukać desek? Burton, Nidecker, F2, Nitro ? Co jeszcze?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spędziłem w zeszłym sezonie tydzień na desce i wiem jak to z wypożyczeniem bywa ;) Raz mi tylko zabrakło :) Stwierdziłem jednak, że strasznie dużo kasy idzie i niehigieniczne jest. Kupiłem buty, teraz czas na deskę, ale budżet ograniczony ... Aż takim żółtodziobem nie jestem :)

 

[ Dodano: 23 Październik 10, 12:31 ]

Jakich firm szukać desek? Burton, Nidecker, F2, Nitro ? Co jeszcze?

Generalnie to wszystkich których znajdziesz w ofercie sklepów internetowych typ proboarder.pl, 360sklep.pl, supersklep.pl itp.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...