Skocz do zawartości

Szczyrk


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma szans, śnieg owszem był, ale najwyżej tyle żeby zrobić z niego bałwana :D Myślę, że jeszcze z miesiąc trzeba będzie poczekać na otwarcie wyciągów, chyba, że nastąpią nagłe śnieżyce :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Byłem tam dzisiaj. Masakra. Warunki okropne. Binkula i Golgota nieczynne. Czynny tylko główny wyciąg krzesełkowy na skrzyczne. Przy czym po 13 go zamknęli ze względu na złe warunki pogodowe. U góry jeszcze jakos dawało rade jeździc, ale podczas zjazdu juz na sam dół ogień totalny. Nie wiedzialem jak jechac zeby mi cos z deski zostało. Wszędzie trawa i kamienie. Nie polecam.

 

Edit. Zamknęli tylko 2gi odcinek. ten górny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

publikowaliśmy już ta informację na łamach portalu. Sam jestem ciekawy jak to zafunkcjonuje w tym sezonie i trzymam kciucki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info na stronie portalu oczywiście widziałam.

Mam nadzieję, że się rozkręci! Strasznie lubię Szczyrk i wszystkie trasy na Małe i Duże Skrzyczne i Juliany. Aż serce się kroi jak się marnują.

Więc tylko góry śniegu sobie życzmy tej zimy:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Witam mam pytanko jak wygląda sytuacja w szczyrku? Interesują mnie wyciągi na Skrzyczne i niebieski trasy :razz: bo na Żarze dziś był tylko czynny orczyk do 18 a ja chciałem pośmigać na karnet wieczorny i przyjechałem o 17 koleś skroił mnie za parking nie dał paragonu i zniknął a w kasie gość mnie poinformował że dziś już nie ma sensu nawet na górę jechać i tyle z tego miałem że przejechałem :smile:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Cześć, wiadomo mi, że Dziś ruszył także wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne w Szczyrku - ale tylko do połowy stoku.

 

[ Dodano: |15 Sty 2012|, o 23:10 ]

wampir1988 jak wygląda sytuacja na Stoku na Górze Żar? mógłbyś opisać? są warunki odpowiednie? :))

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wjechałem na górę kolejką bo gość w kasie powiedział że już nie ma sensu bo mało czasu ale od wtorku ma ruszyć ta długa trasa z tego co widziałem to armatki pracują pełną parą. Poza tym na górze było 30 cm śniegu i warunki bardzo dobre tyle mi kumpel powiedział. :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na SONie b dobre warunki byly w weekend :) na freeride tez ;p

 

na trasach b duzo sniegu, ale na samej gorze na malym skrzycznym strasznie przewiane i miejscami lod, na golgocie na samym dole miejscami kamienie, natomiast juz np na kazdej trasie hali posredniej warunki jak najbardziej dobre i godne polecenia ;)

 

wybieramy sie ze znajomymi na weekend od 20go do 22go do szczyrku ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...