Skocz do zawartości

SNOWPARK KASPROWY WIERCH


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo zapadła już decyzja o budowie snowparku na Kasprowym!

Tatrzański Park Narodowy poparł plan zagospodarowania terenu na Kasprowym pod snowpark, który znajdzie się na hali Gąsienicowej. Juz jestem ciekaw tego parku ! jakie skocznie i przeszkody sie znajda! i czy będzie możliwość odpalenia freeridu.

Jesli znajdziecie gdzieś wizualizacje owego parku to proszę podeślijcie!

A wy co sadzicie o pomyśle powstania snowparku w Tatrzańskim Parku Narodowym?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normlanie aż niemożliwe :P Znając życie to pewnie nic z tej inwestycji nie wyjdzie ale tak czy inaczej średni pomysł moim zdaniem. Żeby wjechać na sam Kasprowy to trzeba już sporo zapłacić a żeby potem tam jeździć to też kosztuje, a sam teren niby dobry ale zaniedbany i często warunki nie pozwalają na uruchomienie wyciągów.

 

ja sceptycznie do tego pomysłu podchodzę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naiwne myślenie ! ale liczę w głębi duszy ze jeśli władze Tatrzańskiego Parku zgodzili się na budowę snowparku to może wyznacza jakieś miejsce gdzie będzie można polatać freeridowo! Wiem ze na to sa bardzo małe szanse albo nie ma ich wcale ! Pozdrawiam

Taaa chyba jak będziemy mieć po 80 lat :) Jak wyciąg budowali 20 lat w polsce to na fr poczekamy ze 40-50 :lol:

Swoją drogą przydałby się jakiś fajny teren fr w polsce, mam na myśli coś jak w laax - kolejka na górę i jazda jak kto chce.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...