Skocz do zawartości

Moje Najlepsze Miejscówki


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sam temat mówi chcę wam przedstawić najlepsze miejscówki z sezonu 2009/2010 :D

Ok to lecimy :

1.Słotwiny w Krynicy-stok bardzo dobry(sczególnie jak jest słonecznie)dawniej był tam orczyk teraz jest ławeczka po prawej stronie stoku jest albo był BigAir a po lewej tak troche dalej snowpark widac go z wyciągu :D kilka boxów chyba 4 rail'e jak sie nie myle :D

2.Małe Ciche-stok równieżświetny idealne miejsce na ferie na stoku znajduje sie snowpark z BigAirem

3.Kiczera Puławy-bardzo dobry stok z wyciagiem ławeczkowym 2os. na stoku znajduje sie jedyny profesjonalny Snowpark na poskarpaciu przeszkody w tamtym rok to miedzy innymi:

-2 BigAir

-Canon Box

-rail łamany

-2 raile proste

-beczka i opona

-box prosty

-trapez box

-mała skocznia/mulda

w sumie to chyba wszystkie przeszkody :D

 

W tym sezonie zamierzan odwiedzic witów a szczególnie snowpark podobno w tamtym roku zaje****ie wyglądał :grin:

 

Jak Macie tez jakieś fajne a mało znane miejscówki to piszcie może odwiedze .. :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się w Witowie w zeszłym sezonie.

Powiem tak... bardzo wąskie najazdy i dzieci na zeskokach. Niebezpiecznie.

Jesli chodzi o najazdy, to bardzo zorane przez dzieci, które chciały sobie poskakać i nie potrafiły dojechać do krawędzi hop. A to przeszkadza, gdy chce się zrobic jakiegoś spina. OK - nie jestem doświadczony jakość, ale dwa razy przez bruzdy załapałem krawędź i wyleciałem z hopy już w pozycji poziomej:) ..było ciekawie:)

ale co się nauczyłem, to moje:)

Snowpark otworzyli dosyć późno ze względu na zbyt małą ilość śniegu na początku sezonu.

 

Generalnie to były moje pierwsze duże hopy i mi się podobało, ale dzieci dobijały. szczególnie te pod opieką dziadków. Co jakiś czas pojawiała się tam policja stokowa i pilnowała obowiązku kasku i pełnoletności, ale widziałem ich może dwa razy w ciągu tygodnia i pojedynczych kilku wypadów. Z resztą zgłaszałem ten problem dwa razy i zawsze mówili, że się tym zajmą:)

 

W tym sezonie planuję tam się pojawić również, więc jak tam będzie ktoś z Was, to dajcie znać, a może uda nam się pośmigać razem. Z resztą chciałbym w tamtych okolicach wybrać się na mały freeride:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 years later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...