Skocz do zawartości

Pierwszy zjazd- historia snowboardowej rewolucji :)


Rekomendowane odpowiedzi

akurat server na ktorym postawiony jest ten film ma poblokowane IP z innych krajow i ogladac moga go osoby przebywajace na terenie kraju! (pl)

 

ps. nie przypominam sobie ogolnie zeby ten filmik byl umieszczany na tym forum

ps1. ogladalem go i calkiem ciekawy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory nie widziałem tego filmu ale tytuł obił mi się już o uszy. Nie mniej jednak wczoraj w nocy postanowiłem obejrzeć ten film... i nie żałuje. Mimo że bardzo długi to też bardzo ciekawy film, fajnie pokazana historia snowboardu, przyjemnie się ogląda. Można dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy o snowboardingu, o freeridzie.

 

Terje Haakonsen pod koniec filmu pokazał że jest mega kozakiem. Na filmie widać było i dało się odczuć adrenalinke a co dopiero byc na tej górze... oj miałbym pełno w gaciach :P

 

Polecam filmik i dzieki za podsunięcie linka bo nie było go na forum jeszcze:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akurat server na ktorym postawiony jest ten film ma poblokowane IP z innych krajow i ogladac moga go osoby przebywajace na terenie kraju! (pl)

 

 

No to gdzie Cię wywiało?

 

Przecież ma "UK" pod avaterem...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Terje Haakonsen pod koniec filmu pokazał że jest mega kozakiem. Na filmie widać było i dało się odczuć adrenalinke a co dopiero byc na tej górze... oj miałbym pełno w gaciach :P

 

Ogólnie chyba każde takie ujęcie ukazujące ich na szczycie i cały ten ogrom gór sprawiało, że miękną kolana :lol: A na mnie zrobił wrażenie Travis po akcji z lawiną, do tego świetnie to zostało uchwycone. Na trailerze ok 2min dla osób, którym nie chce się oglądać całego filmu :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmarzyłam się po obejrzeniu tego filmu :mrgreen: mrrrr.....

Swietnie uchwycone emocje i ta adrenalinka, o której wspomniał bercik : )

 

Aż mnie zainspirowało do zmiany tapety z audi r8 na alaskowego haakonsena :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Terje Haakonsen pod koniec filmu pokazał że jest mega kozakiem. Na filmie widać było i dało się odczuć adrenalinke a co dopiero byc na tej górze... oj miałbym pełno w gaciach :P

 

Jednocześnie jednak film wyreżyserowano tak, że pokazuje tych deskarzy (szczególnie Shauna W.) jako zwykłych ludzi - z krwi i kości a nie zadufanych w sobie ach i och :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że połowe scen z tego filmu widziałem już w fanowskich filmikach na youtube :P Ale itak świetne ^^ Praiwe jak Polskie góry...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że połowe scen z tego filmu widziałem już w fanowskich filmikach na youtube :P Ale itak świetne ^^ Praiwe jak Polskie góry...

ja mam wrażenie, ze widziałam 1000 zdjęć stamtąd ;p

i fajne widziałeś polskie gory ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delikatnie monotonne, wrazenie "odgrzewanego kotleta" ale... fajnie bylo sie dowiedziec czegos nowego ;) Ogladalem jeszcze kiedys film o pierwszym instruktorze snowboardu, ktory zginal pod lawina bodajże w 2002r. Niestety nie moglem od poczatku, wiec gdyby ktos znal tytul i wiedzial o jakim film mi chodzi, niech da mi znac ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hym...w 2005 to ja zaczalem jezdzic ;P to moze dlatego mam takie wrazenie ;p wlasnie sie mialem pytac kiedy ten film powstal, ze "bialy" mial na nim 18 lat.

 

Do tej pory go nie lubilem, po filmie go polubilem, a jak sie dowiedzialem, ze to z przed 5 lat to znow go nie lubie ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Film świetny :) Ten sezon jest już przełomowy dla mojej jazdy filmy (chyba zwłaszcza ten film) , filmiki, i co najważniejsze jazda wszystko podsyca i mimo mizernych umiejętności zakochałem się już w snowboardzie :) Żałuje tylko tego straconego sezonu, mam nadzieje podszkolić się w niedziele skoro jest za free :) Czyli piątek jeszcze Czarna góra, a niedziela Zieleniec :) Ktoś się wybiera? może coś mi przydatnego pokazał i ogólnie żeby razem pojeździć :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...