Skocz do zawartości

deska dla zaawansowanego ok 160-165 WIDE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie pokazywałem się już dość dawno ale nadszedł czas na zmianę deski.

Jeżdżę głównie w FR ale od parku też lubię wjechać. Szukam deski o długości ok 162 i jak najbardziej poszerzanej.

Bardzo mnie zainteresowała F2 REVO AIR BASE

http://allegro.pl/show_item.php?item=1130897705&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Niezła cena jak za tą deskę, jest 164W i system pompowanych komór może być fajny. Czytałem o nim same pozytywne opinie ale może wy też coś na ten temat wiecie.

był bym wdzięczny za jakieś opinie oraz propozycje innych desek.

Pozdrawiam

 

 

Aaaa... i jeszcze w oko mi wpadła HEAD TRANSIT 160 cm WIDE ale jest o 100zł droższa ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to juz dobry blat na ktorym bedziesz sie czol co najmniej pewnie. Ze wzgledow pogladowych nie wypowiem sie na temat head'a :D

F2 Revo jest dosc powazana deska i napewno bedziesz z niej zadowolony jezeli zdecydujesz sie na jej kupno.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

System pompowania mi się podoba i z opinii wynika, że nawet zdaje to egzamin... Pytanie tylko jak z awaryjnością takiego wynalazku bo na ten temat znalazłem tylko jedną opinię i to niezbyt pochlebną. Zastanawiam się też czy ta deska nie jest dla mnie zbyt mało tailowana ale o tym to już muszę zadecydować sam :razz:

 

 

Jestem otwarty na propozycje więc jeśli coś innego przychodzi wam do głowy to piszcie...

 

Jak się napaliłem na tą f2 to sie okazało, że już nie mają tego rozmiaru. Teraz myślę nad K2 Format ale jeśli znajdę gdzieś f2 revo air base 164W to biorę w ciemno.

 

 

Zapomniałem się pochwalić, F2 już podpiera ścianę w pokoju. Po sprawdzeniu "na sucho" system pompowania daje ogromną różnice w sztywności. Design a raczej szczegóły wykończenia sprawiają świetne wrażenie (mówię tu np o logo f2 przez które widać drewniany rdzeń). Już jestem bardzo pozytywnie zaskoczony a po pierwszym zimowym wypadzie mogę napisać o niej coś więcej. A przynajmniej spróbować napisać...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...