Skocz do zawartości

Lekki syf w komentarzach


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam dokłądnie jak to zrobić, ale wiem że można coś uczynić, aby roboty czy spyboty (chyba ... albo ze mnie lol :) ) nie pisały bezsensownych komentarzy w newsach... sami zobaczcie na ten najnowszy. 5 jakiś komentów... które nic nie wnoszą

 

ale to tylko moja mała sugestyja :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie bardzo można coś zrobić jedynie co mozna to kasować komentarze i Ty chyba też to możesz robić:P Ja czasami usówam bo jakbym tego nie robił to by była masakra:/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym skrypcie nie ma takiej opcji. Jest tylko opcja że moga komentować albo nie moga a nie ma tutaj czegoś takiego jak komentarze dla zarejestrowanych :wink: Trzeba to koasować i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może zmienić system?

 

rozglądnę się za takim z rozbudowanymi opcjami, to może coś na to poradzimy :)

 

 

 

EDIT:

 

jedynie co mozna to kasować komentarze i Ty chyba też to możesz robić:P

 

no właśnie niestety mogę kasować komentarze tylko w newsach napisanych przeze mnie... :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam narazie nie potrzeba:-) tez sie nie narzekam tylko czasem trzeba skasowac spam ale to sie wiąże z tym że strona popularna :mrgreen: a jak popularna to i spam :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 years later...

halo dlaczego nie mozna dodawać komentarzy ? chyba po to są newsy aby komentować co sie dzieje na scenie snowboardowej ? 4 krotnie pisałem ze organizatorzy imprezy sie nie spisali i mój komentarz został usunięty czy w komentarzach dozwolony jest tylko zachwyt ? a narzekanie czy wytkanie błedów jest zabronione ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarze są najpierw wysyłane do administracji. Żeby mogły być dodane, muszą najpierw zostać zaakceptowane. Główny administrator jest aktualnie w Livigno i zapomniał dać mi autoryzację na przepuszczanie komentarzy. Wciągu dwóch dni wszystko powinno być w porządku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super dzięki za szybką odpowiedz bo sie bałem ze to jakas cenzura czy cos .

 

[ Dodano: 16 Styczeń 10, 21:44 ]

co w tym livignio sie stało administrator miał bliskie spotkanie z ratrakiem albo co ? bo mamy 16 styczen a nie da sie wpisywac komentarzy !!!!!! . totalna amatorszczyzna gdzie sie podziali pro writerzy z tej strony ?

 

[ Dodano: |19 Paź 2011|, o 14:09 ]

co z tymi komentarzami minął rok i nie można ich wklejać co jest ????

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...