Skocz do zawartości

Sponsoring


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, panowie mam pytanie? Jak można załatwić sponsoring, nie mówie, żeby mi coś kupywali bo mam swój kochany sprzęt, ale chciałbym dla nich jeździć. Powiedzcie mi u kogo jest możliwość takiego dogadania się, jak macie podajcie jakiś kontakt :) pozdrawiam msq.

 

 

 

 

 

 

 

mike - msq - pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sponsoring.

 

taaaa, nie jest to rzecz łatwa.

Musisz duzo jeźzic , zawody itp itd.

Aleeee jest tez inny sposob na to, moze u CIebie w iejscowosci, albo gdzies w okolicy jest jakis wikeszy zakład / np.browar, czy jaki tam ciul / mozesz isc siepopytac czy nie rzuculiby CI czasem cos kasy. Pokaz im swoje fotki , filmiki jak jezdzic, poopowiadaj im toroche o tmy sporcie... Może coś da sie zdziałać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie tak jak Ifi i Dworlik napisali. Na stronach większych firm snowboardowych możesz znaleźć takie zakładki o sponsoringu (zazwyczaj dział kontakt) i tam możesz znaleźć jakieś info , ale podstawa to trzeba dobrze śmigać i pokazywać się w zawodach...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieno z tymi znajomosciami to jest przesaadzaone bo jak ktos dobrze smiga to nie ma bata zeby się ktoś nim nie zainteresował :-) a tak swoją drogą Mike masz jakieś filmiki? mógłbyś coś podrzucić ? :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no źle mnie tu zrozumieliście.

Umiejetnosci swoja droga a znajomosci swoja.

 

Dajmy na to że pewna laska jeździ sobie, ooo tak zwyczajnie

, zadna rewelka , i ma brata ktory wymiata i jest sponsorowany.... To co ta laska nie bedzie miała sponsora ???

Baaaaa wiadomo, że będzie miała ... / wiele innych jezdzi o wiele lepiej i jakos nie ma zadnych sponsorow/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajmy na to że pewna laska jeździ sobie, ooo tak zwyczajnie

, zadna rewelka , i ma brata ktory wymiata i jest sponsorowany.... To co ta laska nie bedzie miała sponsora ???

Baaaaa wiadomo, że będzie miała ... / wiele innych jezdzi o wiele lepiej i jakos nie ma zadnych sponsorow/

Czy to jest jakas sugestia do prawdziwej sytuacji? ;>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
panowie, znajomości, i co mi po tym, bede jezdzil jak cipka i napis burton sponsor na plecach ? bez takich :) tak w tym roku bede jeździł jeszcze więcej i częsciej :) i wiecej filmików nakręce :) pozdrawiam

 

mysle ze mozemy cos wykombinowac np na mnie mozesz liczyc !! Ja wspieram rodakow, codziennie na stoku kupie Ci marsa abys mial sily na dalsze 8 kilometrowe loty :)

Wiaze sie to z tym ze bedziesz jezdzic z koszulka z napisem Jendrek :) :

Plusy:

1 nie bedziesz wygladac jak "cipka"

2 bedziesz sie promowal najlepszym snowboardzista w kraju

3 ogole fajne

 

o mnie np bija sie wszyscy ale musicie zrozumiec ja jezdze tylko dla siebie a nie dla grubego hajsu :D

 

Pozdroofffka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
Jak można załatwić sobie sponoring?

Nie odkopuj starego tematu bez sensu - tym bardziej, że zostało już wszystko powiedziane - ty starasz się wrócić do punktu wyjścia.

I wg skali umiejętności jeździsz jak "cipka" i na sponsoring szans raczej nie masz ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak można załatwić sobie sponoring?

 

Biorąc pod uwagę dane w profilu, najskuteczniejszą metodą załatwienia sobie sponsoringu będzie namawianie i gnębienie rodziców, a jak nie poskutkuje to strajk głodowy :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw nauczyc sie czytac, wszystko juz bylo napisane ;P potem nauczyc sie jezdzic ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...