Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

ostatnio mnie kumpel wyciągnął na Oravice na słowacji. niechętnie pojechałem. myśle sobie. gorące źródła, pruchno się moczy, pewnie płaski stok i ogólnie mało pozytwnie. Zdziwiłem się...

 

stok 1,5 km z czego z 800-1000m to taka całkiem fajna scianka, bardzo szeroko, nachylenie podobnie jak jurgów, moze troszke stromsze. z Krakowa 120km czyli trochę dalej niż do białki czy jurgowa ale jedzie się duuużo lepiej bo cały czas "7" do Lubnia 2paski, potem tzreb asię jakoś do rabki dotlelepać a stamtąd już na chyżne prawei pustą drogą.

genialna opcja żeby ferie Kraków, poznań, warszawa ominąć.

 

bardzo fajny stok, bardzo pusto, lekko na uboczu... bardzo polecam!!!

 

http://www.meanderskipark.com/

 

pozdr

 

Bartek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 11 months later...

byłem tam w srode i snowpark byl nieczynny głowna trasa tylko otwarta ale sam lód :) nie wiem jak teraz bo sniegu dosypało i bialutko dookoła wiec byc moze park juz otwarty :) ja siedziałęm cały czas w witowie :D dobry park lecz małym mankamentem sa przypadkowi narciarze których nie da sie wygonic nawet obelgami ;/ w pierwszy dzien pobytu spotkałem nawet tylasa ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wybieram się w najbliższą sobotę więc stestujemy miejscówę :mrgreen:

 

Koniecznie zdaj relację, zamierzam się tam wybrać ale też tak niepewnie ze względu właśnie na otoczkę tego miejsca.

 

niestety zapiłem pałę i zaspałem na miejsce zbiórki :razz:

 

jutro się dowiem czy czasem w sobotę nie będzie wypad na Wielką Raczę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 12 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...