Skocz do zawartości

Gdynia-Sopot-Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

Sieeemka :)

Gdzie na terenie 3miasta jest jakiś profeska serwis, żeby zapytać się, czy warto pouzupełniać ubytki w ślizgu, naostrzyć krawędzie, by nie zostać naciągniętym na kasę i gdzie poprostu dobrze nasmarują dechę?

 

Pamiętam że czytałem kiedyś pochlebne opinie o takim spoko punkcie w Sopocie, jakiś magazyn WS to był, czy sklep WS, coś w ten deseń...

Dzięki za odpowiedzi,

ellox

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

witam, jedyne serwisy które znam: Tarifa - Gdańsko Osowa, koło stacji lotosa wiazd od spacerowej tel 514 500 770, W Gdańsku - Osowej adresu nie pamiętam ale tel:60923968.No i dekathlonie na przymożu i przy auchan ostrzenie krawędzi i smarowanie za 39 zł, tylko niewiem jak z jakośćią.

 

[ Dodano: 28 Listopad 10, 22:42 ]

Czy wiecie może kiedy uruchamiają stok we Wieżycy w tym roku, jusz nie mogę się doczekać, tymbardziej żezaczyna śnieżyć

 

omg - Mat

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam że czytałem kiedyś pochlebne opinie o takim spoko punkcie w Sopocie

 

Chodziło mi o serwis w sopockim klubie żeglarza. Podobno jest spoko, nie mają żadnej strony, ostatnio podawali tylko numery telefonów na żółtym forum.. Jak pójdę, pogadam, to pochwalę się co i jak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o serwis w sopockim klubie żeglarza. Podobno jest spoko, nie mają żadnej strony, ostatnio podawali tylko numery telefonów na żółtym forum.. Jak pójdę, pogadam, to pochwalę się co i jak.

No i bardzo spoko :). Panowie ogarniają, maszyny mają, można pogadać, można się o coś spytać, odpowiedzą śmiało. O drogę spytać, gdyby były trudności z trafieniem też można spytać ;)

To tyle okiem.. hm... amatora ;p

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...
  • 10 months later...

niedziela jest opcją ale popołudniową :) ponieważ zjeżdżam na weekend do domu rodzinnego :P (student) i będę zapewne w niedziele :D więc wtedy bardzo chętnie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz ja jestem niby student a zajęcia mam tylko we wtorek i to 1 godzinę :P więc bardziej zarządca w pracy :D ja z chęcią wybiorę się jak najwcześniej może być dzisiaj :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem przedwczoraj.... i jeżeli na stronie piszą że warunki są średnie to sobie odpuść bo bylo błoto, lód i brak śniegu a jak się tych chłopom zwróciło uwagę żeby podsypali trochę śniegiem z łopaty pod wyciągiem to była wymówka typu "paaanie ale śnieg jest mokry i on spadnie..." mówiąc krótko kicha...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Jeśli tak mówią, to mają to gdzieś, to ja bym nawet tam nie jeździła, bo zamiast się troszczyć o stok czy coś to mają Cię w dupie :]

 

[ Dodano: |21 Sty 2012|, o 00:33 ]

A jeżdził ktoś na Wieżycy w tym roku, jakie warunki???może ktoś wybiera sie jutro w sobotę??

z tego co słyszałam od kuzynki, to zamknięty stok, pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...