Skocz do zawartości

Gdynia-Sopot-Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zapewne warunki są super, co się dziwić jak ciągle pada śnieguu ;D

No ja co dzień nie mam jak tam wpadać, bo jednak dojeżdżać z Gda muszę :)

Ale w weekend się na bank pojawię :) Jak coś to się na gadu mogę odezwać, by dokładniej to zgadać, jak się rozpoznać itp ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) ja własnie zaczynam jazde na desce jeśli ktoś ma cierpliwość do początkujących to chętnie sie przyłącze wraz ze znajomymi bo prawie codziennie jesteśmy gdzieś na stoku.

Chętnie skorzystam z waszych rad bo moje ciagle upadanie ma nieprzyjemne skutki :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edeet, bardzo chetnie wpadne :) jesli tylko uda mi sie ogarnac jakis transport bo z buta to kiepska widze taka wycieczke ze sprzetem ;]

Jak mozesz przeslij mi na pw swoj nr kom i napisze Ci esa jak bede w Sopocie to sie zgadamy i zlokalizujemy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś plany na weekend ?

Może Przywidz ?

 

Co do Łysej, to mnie osobiście odstrasza.

Wszystkie kontuzje właśnie tam załapałem.

Pomijając już fakt, że wyciąg jest beznadziejny, to nie zwracają za nie wykorzystane wjazdy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysa nie jest taka zła, też nałapałam tam kilka różnych kontuzji, ale podoba mi się tam. A co do orczyka, no ja nie mam tego problemu, bo podchodzę z butka, szkoda kasy na tak krótki stok ;p A co do weekendu, ja mogła bym się ogarnąć w niedzielę no i Przywidz to spoko opcja, jednak gdy się jedzie samochodem ;p ja takiej opcji nie mam, więc słabo trochę ;) Aleeee na Łysą jestem chętna jak najbardziej :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje wyjazd w niedziele na stok w przywidzu ale tak samo jak Edeet bez samochodu to lipa wiec jesli jakiś moj kumpel będzie chętny by jechać to i ja będę mam nadzieje ze wszystko będzie ok i smigniemy bo podchodzenie na łysa już meczy a tego jest dość krótki stok ale w piątek bym się mogła skusić i na lysa :)

jak coś to piszcie na gg i się zgadamy co jak gdzie i o której :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm Łysa, piątek, południe. Dobra opcja, aczkolwiek nie jestem w 100% pewna czy dam radę :) Postaram się jak najbardziej, bo mam ciśnienie na dechę jak jasna cholera ;D

Tylko ja mówiąc popołudniu, to mam na myśli godzinę tak 15-16 nie wcześniej :) a jak to u Was wygląda ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysponuję autkiem z uchwytem na 4 deski, więc mogę w sobotę zabrać jeszcze 3 osoby.

Jeżdżę dopiero od tego roku (obecnie ćwiczę cięte skręty), więc jeżeli Wam nie przeszkadza uczący się, to możemy się zgadać na sobotę do Przywidza.

Jest jeden warunek muszą uruchomić drugi wyciąg, bo w zeszłym tyg. czekało się 25-30 min w kolejce.

W razie czego 3 km dalej jest Trzepowo z dwoma wyciągami i kolejki max 5 min, ale stok jest krótszy.

 

Kontakt ze mną na pw.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do soboty i Przywidza, no fajnie by było i można jakąś większą ekipę zebrać. Jeśli chodzi o to jak kto jeździ, mnie to nie przeszkadza, a co do wyciągu, mi to w sumie i tak rybka bo nie podjeżdżam tam orczykiem, bo jak dla mnie jechać na samą górę to bez sensu, bo tam trochę płasko u góry jest. Tylko pozostaje pytanie, o której godzinie to miałoby być ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ja jutro chce wpaść na łysa bo nigdzie indziej bez samochodu raczej się nie doczlapie ze sprzętem:]

samej mi się za bardzo nie usmiecha obijac wiec jak jest ktoś chętny to piszcie na gg czy tez kom (795821443/ 504527564 )

co do godziny to od około 12 jestem wolna ;)

 

[ Dodano: 11 Luty 10, 15:49 ]

Dzisiaj ok 18 jede z kumplem na wiezyce lub przywidz a w sobotę ok 16.

Startujemy z Gdyni jeśli jest ktoś zainteresowany piszcie/dzwoncie na gg lub kom 504527564

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...