Skocz do zawartości

Deska dla zaawansowanego za 2000-3000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

jestem na etapie zakupu nowego snowboardu dla siebie:

- poziom jazdy zaawansowany

- przeznaczenie to jazda po przygotowanym stoku, duże prędkości, skręty na mocnych przechyłach

- poziom cenowy 2000-3000zł

 

jakiej deski szukam:

- dla mężczyzny 181kg, 63kg, rozmiar buta 43 (jaka wysokość będzie najlepsza?)

- deska lepsza, twardsza i jeszcze pewniejsza przy większych prędkościach od tego co mam teraz tj. burton custom x

- przedział cenowy około 2-3 tysiące złotych

- musi być nowa, może być model z poprzednich sezonów, byleby dostępna była w sklepach w Polsce.

 

Bardzo prosiłbym Was o propozycję nowych butów i wiązań - na tą chwilę posiadam wiązania burton cartel i zastanawiam się czy byłyby odpowiednie dla nowej deski czy też warto zainwestować w coś twardszego.

 

Dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Z tych których mi przychodzą do głowy to Capita Mercury lub Capita Black Snowboard of Death . Co do długości to wg mnie przedział 158-160 będzie optymalny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

jestem na etapie zakupu nowego snowboardu dla siebie:

- poziom jazdy zaawansowany

- przeznaczenie to jazda po przygotowanym stoku, duże prędkości, skręty na mocnych przechyłach

- poziom cenowy 2000-3000zł

 

jakiej deski szukam:

- dla mężczyzny 181kg, 63kg, rozmiar buta 43 (jaka wysokość będzie najlepsza?)

- deska lepsza, twardsza i jeszcze pewniejsza przy większych prędkościach od tego co mam teraz tj. burton custom x

- przedział cenowy około 2-3 tysiące złotych

- musi być nowa, może być model z poprzednich sezonów, byleby dostępna była w sklepach w Polsce.

 

Bardzo prosiłbym Was o propozycję nowych butów i wiązań - na tą chwilę posiadam wiązania burton cartel i zastanawiam się czy byłyby odpowiednie dla nowej deski czy też warto zainwestować w coś twardszego.

 

Dziękuję za odpowiedzi :)

 

Buty Burton DRIVER X polecam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...