Skocz do zawartości

Ubezpieczenie na snowboard


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Tak w zasadzie to jest, znalazłam takie jedno PZA/PZU .

 

Kto może się ubezpieczyć?

 

Osoby uprawiający sport wyczynowo i rekreacyjnie, w tym sporty wysokiego ryzyka m. in.

wspinaczkę wysokogórską, skalną, skałkową, trekking

kolarstwo górskie, downhill, uczestnictwo w biegach i maratonach górskich

jazdę na nartach i snowboardzie poza oznakowanymi trasami zjazdowymi, narciarstwo ekstremalne: skialpinizm, zjazdy ekstremalne, freestyle.

 

Pytanie tylko jak to wygląda w rzeczywistości i naprawdę jazda poza trasami jest akceptowana..?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Ja korzystałem z ubezpieczenia w warcie. Jednak wiemże duzo firm ma takie ubezpieczenia. Np Generali czy też Axa. Warto kupić dla własnego bezpieczeństwa.

______________

fotobudka do robienia i drukowania zdjęć

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Ja korzystałem z ubezpieczenia w warcie. Jednak wiemże duzo firm ma takie ubezpieczenia. Np Generali czy też Axa. Warto kupić dla własnego bezpieczeństwa.

______________

fotobudka do robienia i drukowania zdjęć

A jak tam wygląda wysokość składek, bo sama od jakiegoś czasu non stop mam jakieś wypadki :( ehs

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

Na stronce ubezpieczenia Bezpieczny Powrót od PZA/PZU jest czarno na białym - działa także poza trasami zjazdowymi dla narciarzy, snowboardzistów i freeriderów. Więc jak najbardziej możesz być pewny, że obejmie jazdy poza trasami. Sama często wyjeżdżam i szukałam najlepszego rozwiązania i ubezpieczenia, do tej pory bezpieczny powrót jest bezkonkurencyjny, szczególnie, że płacę raz, a ochronę mam przez cały rok.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Jadac na wakacje, obowiazkowo moim daniem warto jest wykupic ubezpieczenie od róznego rodzaju zdarzeñ, które po prostu moga spotkac nas na stokach, podczas górskich wedrówek itd. Zwlaszcza,gdy koszt takiego ubezpieczenia na 7-dniowy wyjazd jest stosunkowo niski.

Polecam zwrócić uwagę na

zakres ubezpieczenia

wykluczenia ubezpieczenia

oraz to jakie są zasady wypłaty odszkodowania

Zerknij sobie na ubezpieczenia turystyczne od Nationale Nederlanden: https://www.nn.pl/dla-ciebie/turystyka-i-hobby - są to bardzo szerokie pakiety. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Polecam zastanowić się nad dobrym doborem towarzystwa ubezpieczeniowego z uwagi na to, ze wląsnie od tego zalezy czy dostaniemy dobre odszkodowanie czy nie. Warto ubezpieczyć się na życie bo w takich nieprzewidzianych sytuacjach gwarantuje nam to pieniadze na leczenie czy na rehabilitację.

Zorientujcie sie

na jaką kwotę jesteście ubezpieczeni

co obejmuje dane ubezpieczenie

oraz jakie są wykluczenia z ubezpieczenia.


Od siebie polecam porównanie na stronie https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-dla-narciarzy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...