Skocz do zawartości

Bluzy aktywne !!


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma jako takiej strony, a przynajmniej jej nie znam.

Sporo sklepow to ma, ale w dosc ograniczonej ilosci, poniewaz sa one drogie (minimum 200zl, srednio okolo 300-400).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem byłem we wszystkich sklepach snowboardowych w Krakowie i znalazłem 1 bluze ale m więc nie mój rozmiar.A może na jakiś zagranicznych stronach ze sprzętem i ciuchami będzie ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj w intersportachg sa na wyprzedazach burtony no i na supersklepie ja kupilem w zakladce buzy aktywne w tych kategoriach powinienes cos zlanezc :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro poszukaj.

Salomon robi dobre ciuszki, burton jest mocno przereklamowany i coraz wiecej osob to widzi ;) slyszalem, ze volcom tez daje rade.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 years later...

Wydaje mi się, że niektórzy to odrobinę przesadzają nauczyliśmy się jeździć 2 lata temu. Obecnie byliśmy 2 tygodnie na nartach (tem - 20) normalna gruba kurtka spodnie pod to gruba bluza specjalnie sobie kupiliśmy bluzy prosto - http://supersklep.pl/prosto jak dla mnie pomimo stereotypów są to materiałowo bardzo dobre produkty i tyle. Jak ktoś chce wydać na bluzy termoaktywne które niby wypuszczają wilgoć po 400 zł to proszę bardzo, ale efekt jest taki, że po jeździe i tak z was będzie spływać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Jeżeli znasz dobrze języki obce to szukaj przez wujaszka gogle, jest spory wybór, ja nie mam zamiaru niczego tutaj spamować, reklamować więc niech każdy sam sobie to ogarnie. Aczkolwiek uważam, że taki zakup to po prostu zbędny wydatek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Z doświadczenia wiem,że najłatwiej jest kupić takie rzeczy przez internet. Sam zamawiam sprzęt i ubrania w sieci z dwóch powodów. Po pierwsze jest to dla mnie wygodniejsze ( nie ma niczego gorszego niż chodzenie po sklepach). Po drugie jest taniej i większy wybór rozmiarów. O ile w sklepach stacjonarnych nie ma sezonu tak wiec wszystko może byc wykupione to sklepy internetowe są o wiele lepiej zaopatrzone.

Lubię ten sklep turystyczny: https://www.polarsport.pl/ - mają dobre ceny,spore zatowarowanie. Tak wiec można znaleźć rózne rzeczy w niskiej cenie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...

Też kupowałem przez internet swoją bluzę. Tylko trzeba oprócz rozmiaru patrzeć czy jest podany wymiar, bo mi przysłali niby mój L ale miała za krótkie rękawy. Więc musiałem wymienić

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Ciezko dzisiaj nie kupowac rzeczy przez internet. W przypadku mniejszych miejscowosci po pierwsze nie ma zadnego wiekszego wyboru .. po drugie nawet jesli jest to ceny sa bardzo zaporowe. Kazdy zreszta szuka jakichs tam oszczednosci wiec zakup online bedzie dobrym wyborem. Trzeba jednak uwazac bo nowych sklepow powstalo jak grzybow po deszcze zeby nie dac sie oszukac. Zawsze przed zakupem staram sie czytac opinie na forach internetowych czy tez na innych serwisach. Duzo wiarygodnosci daje takze jak sklep jest dodany na stronie z jakimis rabatami/promocjami. Dobrym tego przykladem moze byc ten sklep http://alerabat.com/kody-promocyjne/pullandbear Moj znajomy robil jakis czas temu zakupy i byl zadowolony z samej obslugi klienta jak i z zakupionej bluzy. Zawsze warto wybierac jak najwyzsza jakosc .. taki produkt posluzy nam przez dlugie lata :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...