Skocz do zawartości

wiązania do Pathron sensei


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odświeżam temat szukam wiązań do max 500 zł, lepiej mniej, ale jak jest coś wartego doinwestowania to mogę dopłacić. Mam raven s250 i ciągle mam z nimi problemy: gubię śrubki, przekręcają mi się i odpinają. Szukam takich bardziej do FS: hopki, boxy, czasem lubie też pojeździć po za trasą w puchu, mega szybka jazda po stoku i carving mnie nie interesują. Moje buty to northwave legend 42,5.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 500 może być problem zwłaszcza teraz kiedy poprzednie kolekcje są mocno przebrane i ciężko trafić coś fajnego. Za 600zł masz Union Flite Pro, które w tym sezonie mają nowe dolne strapy które bardzo fajnie dopasowują się do kształtu buta. Solidne wiązania, z miękkim highbackiem. W sam raz na parkowe upalanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi Bercik, jaki miesiąć jest najepszy na kupno sprzętu z poprzedniego sezonu i jaki rozmiar tych wiązań do mojego buta? podasz jeszcze jakieś propzycje mogą być droższe np drake reload M-L 2017? kosztują 850, ale może w lurym potanieją?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Powiedz mi Bercik, jaki miesiąć jest najepszy na kupno sprzętu z poprzedniego sezonu i jaki rozmiar tych wiązań do mojego buta? podasz jeszcze jakieś propzycje mogą być droższe np drake reload M-L 2017? kosztują 850, ale może w lurym potanieją?

Teraz jest najlepszy czas. Wyprzedaże już się zaczynają więc trzeba się mocno rozglądać :)
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 years later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...